Arkadiusz Milik wróci do Serie A? Pojawiła się kolejna opcja

Podczas letniego okna transferowego 2020, Arkadiusz Milik był łączony z wieloma klubami. W tym gronie znajdowała się także Roma. Niewykluczone, że temat przeprowadzki Polaka do rzymskiego klubu ponownie będzie wzbudzał spore zainteresowanie. Według ostatnich doniesień mediów, Roma cały czas rozważa sprowadzenie reprezentanta Polski.

Milik w Romie, Dzeko w Juventusie. Tak miały wyglądać przetasowania w Serie A podczas letniego okna transferowego. Przeprowadzka Arkadiusza do rzymskiej ekipy spaliła na panewce, dlatego Bośniak nie mógł przenieść się do Turynu. Milik z kolei ostatecznie został w Neapolu, by kilka miesięcy później zasilić Marsylię.

Milik wróci do Serie A?

We Francji nasz snajper radzi sobie całkiem przyzwoicie. Do tej pory 27-latek zagrał w 13 spotkaniach, strzelając 6 goli oraz zaliczając 1 asystę. Marsylia oczywiście rozważa dalszą współpracę z Polakiem, jednakże przyszłość Milika w klubie z Ligue 1 może zależeć od wyniku zespołu na koniec sezonu.

Jeśli opcja kontynuowania kariery w Marsylii stanie się niemożliwa, Milik najprawdopodobniej wróci do Serie A. Jak donosi La Gazzetta dello Sport, spore zainteresowanie Polakiem wykazuje Roma, która cały czas widzi w Arkadiuszu następcę Dżeko. Bośniak najprawdopodobniej opuści stolicę Włoch po zakończeniu sezonu.

 

Komentarze

komentarzy