Arkadiusz Milik zostanie w Napoli? Polak odrzucił ofertę od włoskiego klubu!

Nie będzie najprawdopodobniej happy endu w kontekście przyszłości Arkadiusza Milika. Wydawało się, że polski napastnik w trakcie letniego okna doczeka się ciekawego transferu. Wszystko wskazuje na to, że Milik zostanie jednak w Napoli. 26-latek odrzucił niedawno ofertę od Fiorentiny. 

Głównym celem Arkadiusza Milika była przeprowadzka do Juventusu. W momencie, gdy posadę w Turynie stracił Maurizio Sarri, temat transferu Milika do ekipy „Starej Damy” szybko upadł. Od tego czasu wokół polskiego snajpera przewijało się wiele klubów, takich jak RB Lipsk, Roma, Tottenham czy Fiorentina.

Arkadiusz Milik odrzucił ofertę Fiorentiny

Jak informuje Alfredo Pedulla, Arkadiusz Milik odrzucił ostatnio ofertę od Fiorentiny. Zespół Bartłomieja Drągowskiego wkrótce pożegna się z Federico Chiesą, dlatego klub z Florencji ma środki, by wzmocnić swój zespół innymi piłkarzami. Według wspomnianego dziennikarza, Fiorentina zbadała możliwość sprowadzenia Polaka, proponując napastnikowi kontrakt na poziomie 4 milionów euro rocznie, a także gwarantując Napoli zarobek rzędu 24 milionów euro.

O ile zespół z Neapolu zapewne rozważyłby tę ofertę, to sam Arkadiusz Milik nie chce przenosić się do Fiorentiny. Trudno wyjaśnić, na co liczy 26-latek. Być może Milik ma nadzieję, że w styczniu otrzyma ofertę od lepszego zespołu. Jak wiadomo, już za pół roku Arkadiusz może rozmawiać z innymi drużynami bez zgody Napoli. Snajper ma prawo podpisać wtedy przedwstępną umowę.

Komentarze

komentarzy