Arkadiusz Reca o krok od nowego klubu!

Od początku okna transferowego Arkadiusz Reca czeka na rozwiązanie swojej przyszłości. 26-latek nie ma szans na regularną grę w Atalancie, dlatego w grę wchodzi ponowne wypożyczenie lub transfer definitywny. Według ostatnich doniesień mediów, Reca jest już o krok od nowego klubu. To Fiorentina. 

Arkadiusz Reca ma za sobą sezon spędzony w Crotone. 26-latek całkiem dobrze radził sobie w ofensywie, strzelając 2 gole oraz zaliczając aż 7 asyst w 30 spotkaniach. Wiele do życzenia pozostawiała gra Recy w defensywie. Ostatecznie Crotone spadło z Serie A, więc dalszy pobyt Polaka w tym zespole wydawał się praktycznie niemożliwy.

Reca trafi do Fiorentiny?

W ostatnich tygodniach poważne zainteresowanie Arkadiuszem Recą wykazywała Spezia. Według ostatnich doniesień mediów, 26-latek może trafić do innej ekipy z włoskiej ekstraklasy. Jak donosi Piotr Koźmiński z WP Sportowe Fakty, tą drużyną jest Fiorentina.

Z kolei Maciej Wąsowski z Przeglądu Sportowego dodaje, że całkiem możliwe jest, iż Arkadiusz Reca w końcu opuści Atalantę na zasadzie definitywnego transferu.

Komentarze

komentarzy