Arkadiusza Reca zmieni klub? Polak ma zostać w Serie A!

Po sezonie spędzonych w SPAL, Arkadiusz Reca ponownie może spędzić kampanię w innym klubie, niż Atalanta. Według ostatnich doniesień mediów, 25-latek jest bliski dołączenia do Crotone. Ekipa beniaminka Serie A ma zagwarantować sobie opcję wykupu Recy po rozgrywkach.

Brak gry w trakcie sezonu 2018/2019 sprawił, iż Arkadiusz Reca musiał poszukać regularnych występów w innym zespole. Wybór padł na SPAL. Polak wystąpił w 25 ligowych spotkaniach drużyny z Ferrary, zaliczając w tym czasie dwie asysty. W związku z tym, iż klub, w którym występuje Bartosz Salamon, spadł z Serie A, temat definitywnego transferu Recy do SPAL nawet nie został poruszony.

Reca trafi do Crotone?

Po kilku tygodniach ciszy w kontekście ewentualnej zmiany zespołu przez Arkadiusza, pojawiły się nowe informacje w sprawie przeprowadzki Polaka. Jak twierdzi Piotr Koźmiński z Super Expressu, Arkadiusz Reca już wkrótce może zostać zawodnikiem Crotone. Beniaminek Serie A mocno zabiega o defensora.

Reca miałby trafić do Crotone na zasadzie wypożyczenia. Dodatkowo, przyszły klub Arkadiusza może zawrzeć opcję wykupu zawodnika po kampanii 2020/2021. Obecny kontrakt Recy z Atalantą obowiązuje do 2022 roku.