Arturo Vidal może wrócić do Serie A. Trwają rozmowy!

W Barcelonie trwa rewolucja. Wielu doświadczonych graczy może opuścić Camp Nou. W tym gronie jest również Arturo Vidal. Według ostatnich doniesień mediów, Inter prowadzi rozmowy z hiszpańskim zespołem w sprawie transferu pomocnika.

„Duma Katalonii” chce rozstać się z kilkoma piłkarzami. Wszystko wskazuje na to, że takim zawodnikiem jest m.in. Arturo Vidal. Chilijczyk trafił do Barcelony w 2018 roku z Bayernu. Podczas kampanii 2019/2020, 33-latek wystąpił w 33 ligowych spotkaniach, zdobywając 8 goli oraz zaliczając 2 asysty.

Vidal w Interze?

Jak informuje Fabrizio Romano, przedstawiciele Interu wznowili rozmowy z Barceloną w sprawie transferu Arturo Vidala. Na przenosiny zawodnika do Mediolanu mocno naciska Antonio Conte.

Włoski szkoleniowiec współpracował z zawodnikiem podczas pobytu w Juventusie. Vidal razem z 51-latkiem cieszył się m.in. z trzykrotnego mistrza Włoch.

Piłkarz do rotacji

Spoglądając na potencjał środka pola Interu, można przypuszczać, że Arturo Vidal będzie mieć spore problemy z grą w pierwszym składzie mediolańskiej ekipy.

Komentarze

komentarzy