Arturo Vidal został zawodnikiem Interu!

FC Barcelona pożegnała się z kolejnym piłkarzem. Nowym zawodnikiem Interu został bowiem Arturo Vidal. Chilijczyk podpisał z włoskim zespołem dwuletnią umowę z opcją przedłużenia o rok. 

„Duma Katalonii” w trakcie letniego okna transferowego intensywnie pracuje nad tym, by pożegnać się z kilkoma zawodnikami. W tym gronie był Arturo Vidal. Chilijczyk od początku spekulacji był łączony przede wszystkim z przenosinami do Interu. O ponowną współpracę z tym graczem zabiegał Antonio Conte. Arturo Vidal był bowiem podopiecznym włoskiego szkoleniowca w trakcie pobytu w Juventusie.

Vidal zawodnikiem Interu

We wtorek Inter zaprezentował Vidala jako nowego piłkarza mediolańskiej ekipy. Jak poinformowała Barcelona w oficjalnym komunikacie, koszt tego transferu wynosi milion euro, przy czym mowa o zmiennych. Nie jest tajemnicą, iż ekipie z Camp Nou zależało przede wszystkim na odciążeniu wydatków w kontekście pensji zawodników.

Szeroka kadra

Nadal nie wiadomo, jak będzie wyglądać kadra Interu na sezon 2020/2021. Jak na razie, środek pola mediolańskiego klubu prezentuje się bardzo obiecująco. W składzie są bowiem: Brozovic, Barella, Sensi, Vecino, Vidal, Eriksen oraz Nainggolan.

Komentarze

komentarzy