Asmir Begovic nową opcją dla Manchesteru United?!

W bardzo kiepskim stylu David De Gea rozpoczął nowy sezon. Zarząd oraz sztab szkoleniowy Manchesteru United z pewnością mogą nieco żałować, że z łatwością dali zielone światło na wypożyczenie Deana Hendersona, który na pewno mógłby rywalizować o wyjściowy skład. W związku z wypożyczeniem Anglika, Manchester United szuka nowego golkipera. Według ostatnich doniesień mediów, jedną z opcji jest Asmir Begovic.

Asmir Begovic trafił do Anglii jeszcze w czasach gry w młodzieżowych zespołach. Prawdziwy rozgłos dały Bośniakowi występy w Stoke City. W 2015 roku Begovic trafił do Chelsea, gdzie pełnił rolę drugiego bramkarza, spędzając w londyńskim klubie dwa sezony. Kolejnym przystankiem golkipera było Bournemouth. Aktualnie 35-latek jest graczem Evertonu.

Begovic trafi do Manchesteru United?

Manchester United poszukuje drugiego bramkarza. Wydatki na inne pozycje, a także fakt, iż Dean Henderson wróci w przyszłym roku sprawiają, że „Czerwone Diabły” z pewnością nie chcą przeznaczać większych pieniędzy na takie wzmocnienie. Jak informuje The Telegraph, jedną z opcji dla „Czerwonych Diabłów” jest Asmir Begovic.

Problem w realizacji tej transakcji może leżeć po stronie Evertonu, który w tym momencie nie chce rozstawać się z doświadczonym golkiperem. Kontrakt 35-latka obowiązuje do końca czerwca 2023 roku.

Komentarze

komentarzy