Aston Villa finalizuje definitywny transfer Philippe Coutinho!

Wiele wskazuje na to, że Philippe Coutinho zostanie w Premier League. Brazylijski piłkarz przebywa obecnie na wypożyczeniu w Aston Villi. Zespół z Birmingham jest bliski osiągnięcia porozumienia z Barceloną. 29-latek ma kosztować około 20 milionów euro.

Zupełnie inaczej kibice Barcelony oraz sam Philippe Coutinho wyobrażali sobie przygodę Brazylijczyka na Camp Nou. Były gracz „The Reds” nie spełniał oczekiwań, dlatego w 2019 roku trafił na wypożyczenie do Bayernu Monachium, a w styczniu tego roku został graczem Aston Villi na drugą część sezonu 2021/2022.

Aston Villa finalizuje transfer definitywny Coutinho!

Ponowny pobyt Coutinho w Premier League nie jest najgorszy. 29-latek zdobył 4 bramki oraz zanotował 3 asysty w 15 ligowych meczach. Trzeba jednak zaznaczyć, że Brazylijczyk czeka na gola lub ostatnie podanie od połowy marca. Ofensywny gracz Aston Villi ma serię siedmiu spotkań bez wpisania się na listę strzelców lub zaliczenia asysty.

Mimo to, Aston Villa chce sfinalizować definitywny transfer Coutinho. Jak informuje Gerard Romero, klub z Birmingham jest bliski uzgodnienia transakcji. Barcelona ma zarobić około 20 milionów euro, a także zagwarantować sobie 50% od ewentualnego transferu Brazylijczyka.

Komentarze

komentarzy