Aston Villa nie próżnuje. Diego Carlos kolejnym wzmocnieniem zespołu Gerrarda?

Kilka dni temu Boubacar Kamara został graczem Aston Villi. Wcześniej zespół z Birmingham oficjalnie potwierdził sfinalizowanie transferu Coutinho. Ekipa Stevena Gerrarda nie zwalnia tempa. Według ostatnich doniesień mediów, Aston Villa stara się sprowadzić nowego środkowego defensora, a jednym z priorytetów jest Diego Carlos z Sevilli. 

Od momentu, gdy Aston Villa wróciła do najwyższej klasy rozgrywkowej, zespół z Birmingham jest bardzo aktywny na rynku. Wystarczy powiedzieć, że na przestrzeni trzech lat, za każdym razem wydawał około 100 milionów euro w letnim oknie transferowym. Wiele wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie.

Aston Villa sfinalizowała już transfer Coutinho za 20 milionów euro. Na tym wzmocnieniu zespół Stevena Gerrarda z pewnością nie zaprzestanie.

Diego Carlos trafi do Aston Villi?

Jak informuje bowiem David Ornstein z „The Athletic”, Aston Villa bada możliwość sprowadzenia Diego Carlosa z Sevilli. Klub z Birmingham chce wzmocnić środek obrony, a Brazylijczyk traktowany jest jako jedna z najlepszych opcji. Niewykluczone, że zespół Stevena Gerrarda będzie musiał najpierw sprzedać jednego ze swoich zawodników, by sfinalizować taką transakcję.

W zimowym oknie transferowym Diego Carlosa łączono z przenosinami do Newcastle. Ekipa „Sroków” nie zdołała jednak dopiąć tego wzmocnienia.

Komentarze

komentarzy