Atletico odrzuciło olbrzymią ofertę Manchesteru United za Joao Felixa!

Manchester United poszukuje wzmocnień do ofensywy. Jednym z priorytetów „Czerwonych Diabłów” jest napastnik. Klub z Old Trafford wysłał zapytanie do Atletico Madryt w sprawie Joao Felixa, dołączając atrakcyjną ofertę. Madrycki zespół odrzucił tę propozycję.

Joao Felix trafił do Atletico w 2019 roku. Transfer wzbudził pewne zaskoczenie, gdyż klub z LaLiga zapłacił wtedy Benfice aż 127 milionów euro. Od początku pobytu w Madrycie, Joao Felix nie zdołał przebić bariery 8 goli w jednym sezonie LaLiga. Po części to efekt taktyki Diego Simeone. Z tego też powodu pojawiały się spekulacje dotyczące przyszłości Portugalczyka.

Wielka oferta za Joao Felixa!

Początek sezonu Joao Felix ma obiecujący. 22-latek zanotował aż trzy asysty na inaugurację LaLiga. Postawę Portugalczyka bacznie obserwuje Manchester United. Jak informuje Matteo Moretto, „Czerwone Diabły” zaoferowały za Felixa aż 130 milionów euro. Według wspomnianego źródła, madrycki klub odrzucił tę propozycję i nie zamierza sprzedawać 22-latka. Sam Felix również nie chce opuszczać Atletico.

Komentarze

komentarzy