Aubameyang planem B Barcelony?

W trakcie zimowego okna transferowego Barcelona postara się sprowadzić nowego napastnika. Priorytetem „Dumy Katalonii” jest Alvaro Morata. Problem w tym, że Hiszpan przebywa na wypożyczeniu w Juventusie, a jego klub – Atletico nie chce wzmacniać poważnego rywala. W związku z tym, zespół z Camp Nou może uruchomić plan B. Dotyczy on transferu Aubameyanga. 

Trudno nie odnieść wrażenia, iż Pierre-Emerick Aubameyang nie ma już przyszłości na Emirates. Gabończyk po raz kolejny podpadł sztabowi, a tym razem Mikel Arteta nie zamierza iść na żadne ugody. Efekt jest taki, że 32-latek nie rozegrał spotkania w barwach „Kanonierów” od 6 grudnia 2021 roku.

Aubameyang trafi do Barcelony?

Niewykluczone, że Pierre-Emerick Aubameyang doczeka się dużego transferu. Początkowo łączono ofensywnego gracza z przeprowadzką do Arabii Saudyjskiej. Jak twierdzi jednak Javi Miguel, Gabończyk może trafić do Barcelony. Priorytetem jest Alvaro Morata, ale w sytuacji, gdy transfer Hiszpana będzie niemożliwy, zarząd „Dumy Katalonii” postara się o Aubameyanga

Komentarze

komentarzy