Aubameyang został skreślony? Gabończyk nie trenuje z pierwszym zespołem!

Wiele wskazuje na to, iż przygoda Pierre’a-Emericka Aubameyanga z Arsenalem powoli dobiega końca. W związku z ponownym złamaniem reguł, Gabończyk stracił opaskę kapitana. Na tym nie koniec. Według ostatnich doniesień mediów, ofensywny gracz „Kanonierów” nie trenuje z pierwszym zespołem.

Arsenal nie ma w ostatnich latach szczęścia do opaski kapitana. Jeszcze nie tak dawno tę funkcję stracił Xhaka. Rolę przejął Pierre-Emerick Aubameyang, ale Gabończyk również rozczarował zespół. 32-latek po raz kolejny złamał przepisy. Tym razem sztab szkoleniowy razem z zarządem powiedzieli dość. Aubameyang musiał oddać opaskę.

Aubameyang nie trenuje z pierwszym zespołem

Jak informuje Matt Law z „The Telegraph”, konsekwencje nieodpowiedniego zachowania są zdecydowanie surowsze. Według wspominanego źródła, Aubameyang nie trenuje nawet z pierwszym zespołem. Ten stan rzeczy powinien utrzymać się do Pucharu Narodu Afryki.

Niewykluczone, że Pierre-Emerick Aubameyang zmieni klub w zimowym oknie transferowym. Pozostaje pytanie, czy znajdzie się chętny, który pokryje ogromną tygodniówkę Gabończyka.

Komentarze

komentarzy