Aurelien Tchouameni trafi do Realu Madryt. Ogromna kwota transferu!

Real Madryt finalizuje pierwszy duży transfer w tym oknie. Po podpisaniu Antonio Rudigera, który trafił do stolicy Hiszpanii na zasadzie wolnego transferu, nowym zawodnikiem „Królewskich” ma zostać Aurelien Tchouameni. Według doniesień mediów, cała transakcja ma opiewać na ponad 100 milionów euro.

Od stycznia 2020 roku Aurelien Tchouameni jest piłkarzem Monaco. Już w trakcie sezonu 2020/2021, pomocnik wzbudził spore zainteresowanie wśród czołowych europejskich ekip. Chęć sprowadzenia 22-latka wykazywała Chelsea. Ostatecznie londyński klub zdecydował się na wypożyczenie Saula kosztem sprowadzenia Francuza.

Aurelien Tchouameni zostanie graczem Realu Madryt

Zarząd „The Blues” z pewnością żałuje tej decyzji, gdyż Tchouameni zrobił kolejne postępy i obecnie jest jednym z najbardziej rozchwytywanych pomocników na świecie. Jak twierdzi m.in. David Ornstein z „The Athletic”, wyścig o 22-latka wygrał Real Madryt. Klub ze stolicy Hiszpanii przygotował ofertę opiewającą na ponad 100 milionów euro.

Fabrizio Romano uważa, że Real Madryt zapłaci 80 milionów euro, natomiast 20 milionów euro stanowić będą bonusy. Sam piłkarz ma podpisać kontrakt do 2027 roku.

Komentarze

komentarzy