Austria straciła kuriozalnego gola, ale wygrała z Macedonią Północną! [WIDEO]

Nie było niespodzianki w starciu Austrii z Macedonią Północną. Po trzy punkty sięgnęła ta pierwsza reprezentacja, która wygrała 3:1. Jedyny gol dla piłkarzy Macedonii Północnej padł w kuriozalnych okolicznościach.

Austria od początku spotkania przejęła inicjatywę. Taka postawa przyniosła skutek, gdyż w 18. minucie było 1:0 dla Austriaków. Do siatki trafił Lainer, który wykorzystał świetne podanie Sabitzera. Dość niespodziewanie, dziesięć minut później było 1:1.

Kuriozalne zachowanie defensywy Austrii

Gola strzelił legendarny Goran Pandev, który będzie świętował dwudziestolecie w kadrze. 37-latek wykorzystał katastrofalną postawę defensywy rywali.

Austria ostatecznie zdołała przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Najpierw bramkę zdobył Gregoritsch, a następnie gola strzelił Arnautovic, ustalając wynik meczu na 3:1.