Avram Grant nie odpuszcza. Znowu wyraża chęć poprowadzenia reprezentacji Polski

Avram Grant ponownie zgłosił chęć poprowadzenia reprezentacji Polski. Oczywiście także tym razem jego szanse na to stanowisko nie są zbyt duże. Wydaje się bowiem, że polskie obywatelstwo i całkiem ciekawa przeszłość to jednak zbyt mało. 

Grant znowu chce trenować Polskę

Taką informację podał kilka godzin temu dziennikarz portalu Sport Interia – Sebastian Staszewski. Zdziwienie? Nic z tych rzeczy, ponieważ już od kilku dni wielu użytkowników Twittera pół żartem, pół serio pisało o jego potencjalnej kandydaturze.

– To, co dzieje się w Polsce, obserwuję na bieżąco. Często bywam w Warszawie, rozmawiam z ludźmi związanymi z polską piłką. Wasza reprezentacja potrzebuje dziś człowieka, który umie zadbać o taktyką i atmosferę, który rozumie polską mentalność. Jestem gotowy na takie wyzwanie, jestem głodny futbolu – powiedział Grant w rozmowie z portalem Interia.

Czy kandydatura Granta ma szansę?

Niewielkie. Przede wszystkim największe szansę na posadę ma były selekcjoner reprezentacji Polski, Adam Nawałka, który już wyraził chęć ponownego poprowadzenia drużyny. Następcy w kolejce jest Czesław Michniewicz, który co prawda jest na kontrakcie w Legii, ale odpowiednia oferta pewnie mogłaby go skusić.

Czas pokaże na kogo ostatecznie postawi prezes PZPN, Cezary Kulesza. Decyzję powinniśmy poznać już w najbliższych dniach.