Awantura w B klasie. Takiego zachowania pozazdrościłby sam Pepe

Wiemy, że w B-klasie dochodzi do różnych scen, ale nie zawsze może je podziwiać większa publika. Od kilku godzin po internecie hula filmik z meczu LKS Iskra Iskrzyczyn – LKS Orzeł Zabłocie.

Cała akcja miała miejsce w 20. minucie meczu. Bartosz Popiołek postanowił wymierzyć odpowiedzialność na własną rękę, nie czekając nawet na reakcję sędziego. Wstał, rozpędził się i z całym impetem kopnął leżącego przeciwnika.

Patrzymy na to wideo kilka razy i zastanawiamy się, komu chce się bawić w coś takiego. Wszystko wygląda fajnie na zmontowanych kartofliskach, ale rzeczywistość bywa inna. Tu jeden z zawodników gości brutalnie zaatakował rywala, ale w życiu nic nie bywa jednostronne.

Zauważcie zachowanie piłkarza w ciemnej koszulce, który leciał z wysuniętym łokciem i zapewne trafił naszego głównego bohatera. Ten widząc, że nie dość, że rywal go uderzył, to na dodatek upadł i zaczął symulować. Można się wkurzyć, ale nic nie usprawiedliwia agresywnego zachowania.

Bartosz Popiołek 4 minuty wcześniej zaliczył samobójcze trafienie, więc można powiedzieć z całą pewnością, że w tym meczu osiągnął praktycznie wszystko.

Raport z tego spotkania. 

forbet728x90

Odbierz darmowe 20 zł w nowym polskim bukmacherze forBET. Graj za darmo!

Takie promocje dla Polaków nie zdarzają się często. Żeby odebrać bonus wystarczy założyć konto >>> Z TEGO LINKU <<<, uzupełnić wszystkie potrzebne dane, a bonus zostanie automatycznie dodany do konta.

Więcej informacji na temat nowego bukmachera. 

Komentarze

komentarzy