Axel Disasi do niedawna był łączony z Norwich. Wkrótce trafi do Arsenalu?

Arsenal rozgląda się za wzmocnieniem defensywy. Jak informuje “Goal.com”, na celowniku klubu znalazł się Axel Disasi z Reims.

22-latek występuje w pierwszym zespole Stade Reims od prawie trzech lat. Od tamtej pory rozegrał w barwach “Les rouges et blancs” 52 spotkania, w których zdobył dwie bramki. W obecnym sezonie jest ważnym elementem drużyny i opuścił tylko jeden mecz.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jeszcze niedawno portal “Foot Mercato” łączył Francuza z Norwich City. Jak się okazuje, piłkarz niebawem może trafić do innego angielskiego zespołu, zdecydowanie bardziej utytułowanego.

Dobra forma Axela Disasiego nie umknęła skautom Arsenalu. Władze “Kanonierów” rozglądają się za wzmocnieniami linii defensywnej, a Francuz z kongijskim pochodzeniem znalazł się na klubowej liście życzeń. Według doniesień, Stade Reims będzie oczekiwać za piłkarza co najmniej 13 milionów funtów.

Cena nie wydaje się wygórowana. Wszystko dlatego, że z końcem przyszłego sezonu wygasa umowa Disasiego z klubem Ligue 1.

Komentarze

komentarzy