Barcelona otrzyma ogromne wsparcie finansowe od firmy z Dubaju?

Bardzo ciekawą informację podano w programie „El Curubito” w telewizji 8tv. Według wspomnianego źródła, firma z Dubaju zgłosiła się do Barcelony z propozycją pożyczki na niezwykle atrakcyjnych warunkach. Zespół z Camp Nou ma rozważać tę ofertę.

O problemach finansowych „”Dumy Katalonii” słyszał chyba każdy kibic piłkarski. Wielokrotny mistrz Hiszpanii zmaga się z poważnymi kłopotami, dlatego latem tego roku drużynę opuścił Leo Messi. Zarząd Barcelony stara się także zmniejszyć wydatki na pensje, negocjując z zawodnikami obniżkę wynagrodzeń.

Firma z Dubaju pomoże Barcelonie?

Niewykluczone, że w najbliższym czasie FC Barcelona na chwilę odetchnie z ulgą. Według informacji telewizji 8tv, pewna firma z Dubaju, której nazwa nie została zdradzona, zaoferowała „Dumie Katalonii” pożyczkę w wysokości 1,5 miliarda euro, by hiszpański klub spłacił swoje długi. Jak twierdzi źródło, propozycja jest bardzo atrakcyjna, gdyż Barcelona przez dwa lata nie musiałaby w ogóle spłacać kredytu, a zawieszenie mogłoby potrwać nawet do 12 lat. Dodatkowo zespół z Camp Nou miałby bardzo niskie odsetki.

Klub rzekomo rozważa przyjęcie tej oferty.