Barcelona potwierdziła problemy zdrowotne Aguero. Dłuższa przerwa Argentyńczyka

Problemów „Dumy Katalonii” ciąg dalszy. W trakcie pierwszej połowy rywalizacji z Alaves z murawy zszedł Sergio Aguero, który skarżył się na ból w klatce piersiowej oraz problemy z oddychaniem. Tuż po meczu hiszpańskie media informowały, iż u Argentyńczyka wykryto arytmię serca. Specjalny komunikat w poniedziałkowy wieczór wydała Barcelona, która potwierdziła kłopoty swojego napastnika i poinformowała o dłuższej przerwie Aguero.

Dość długo Sergio Aguero musiał czekać na swój oficjalny debiut w Barcelonie. 33-latek pojawił się po raz pierwszy na murawie podczas meczu z Valencią, który miał miejsce 17 października. Dopiero w starciu z Vallecano były gracz Manchesteru City zagrał od pierwszej minuty. Potyczka z Alaves była zatem drugim spotkaniem od pierwszego gwizdku sędziego.

Problemy zdrowotne Sergio Aguero

Aguero nie dograł nawet pierwszej połowy z Alaves, schodząc z murawy przy bólu w klatce piersiowej oraz z problemami z oddychaniem. Barcelona poinformowała w poniedziałkowy wieczór, iż napastnik „Dumy Katalonii” przeszedł specjalne badania. Argentyńczyk będzie pauzował przez najbliższe trzy miesiące.

Komentarze

komentarzy