Barcelona uzgodniła transfer Bernardo Silvy?!

Choć cały czas „Duma Katalonii” zmaga się z pewnymi problemami finansowymi, które wynikają m.in. z pensji zawodników, hiszpański klub aktywnie działa na rynku transferowym. Zawodnikami zespołu z Camp Nou zostali już: Christensen, Kessie, Raphinha oraz Dembele. Według ostatnich doniesień mediów, Robert Lewandowski jest już o krok od przeprowadzki do Hiszpanii. Na tym nie koniec. Transfer Bernardo Silvy wydaje się całkiem możliwy.

W najbliższych dniach Barcelona ma dopiąć transakcję związaną z Robertem Lewandowskim. Informację potwierdziły już wszystkie topowe źródła. Niewykluczone, że po transferze reprezentanta Polski, wielokrotny mistrz Hiszpanii skupi swoją uwagę na zawodniku Manchesteru City.

Bernardo Silva trafi do Barcelony?

Jak informuje Gerard Romero, zespół z Camp Nou ma już porozumienie z Manchesterem City oraz Jorge Mendesem w sprawie transferu Bernardo Silvy. Portugalski pomocnik miałby kosztować mniej niż 80 milionów euro. Cała transakcja z pewnością uzależniona jest od przenosin Frenkiego de Jonga do Manchesteru United. Ten transfer został już uzgodniony na linii klubów, ale sam piłkarz chciałby zostać w Barcelonie.

Komentarze

komentarzy