Barcelońska telewizja żenady. Pogrubili Cristiano Ronaldo

Madrycko-barcelońska “wojna” to temat znany od wielu, wielu lat. Animozje polityczne są przenoszone oczywiście i do świata sportu. Katalońskie media bardzo chętnie wbijają szpilki madryckim piłkarzom. W drugą stronę działa to zresztą podobnie. Tym razem jednak przesadzili.

Środek tygodnia, wakacje trwają w najlepsze. Nie ma już żadnych ważnych meczów, kluby rywalizują jedynie na rynku transferowym. Media mają jednak to do siebie, że w sezonie ogórkowym… lubią poszaleć. Plotki, kaczki dziennikarskie i prowokacje to chleb powszedni w takich krajach jak Hiszpania czy Włochy.

Jedna z telewizji probarcelońskich postanowiła… pogrubić Cristiano Ronaldo. Popatrzcie sami na poniższe zdjęcie. Każdy wie, jak dużą wagę Ronaldo przywiązuje do swojej formy fizycznej i wyglądu prawdziwego gladiatora. Niektórzy twierdzą, że zrobiono to z premedytacją, by odegrać się na Cristiano za niepowodzenie Messiego. Teoria naginania? Może tak, ale media w Hiszpanii (zarówno te sportowe jak i polityczne) są bardzo spolaryzowane.

13718511_822635927836090_4847230303211310233_n

Komentarze

komentarzy