Bartłomiej Drągowski na radarze klubu z Premier League!

Kolejny reprezentant Polski zawita do Premier League? Według ostatnich doniesień mediów, Bartłomiej Drągowski znalazł się na radarze jednej z angielskich ekip. Tą drużyną jest Southampton, gdzie występuje Jan Bednarek.

Bartłomiej Drągowski nie rozgrywa najlepszego sezonu we Włoszech. Wystarczy powiedzieć, że 24-latek wystąpił raptem w siedmiu ligowych meczach. W ostatnich tygodniach polski golkiper z reguły obserwuje poczynania swoich kolegów z ławki rezerwowych. Biorąc pod uwagę fakt, iż kontrakt 24-latka obowiązuje tylko do końca czerwca 2023 roku, transfer wydaje się nieunikniony.

Drągowski w Premier League?

Jak informuje „The Telegraph”, Bartłomiej Drągowski znalazł się na radarze klubu z Premier League. Tym zespołem jest Southampton, które może zaoferować za polskiego bramkarza około 10 milionów funtów. Ewentualna przeprowadzka do drużyny Jana Bednarka wydaje się całkiem rozsądnym ruchem.

Polak spokojnie może powalczyć o wyjściową jedenastkę, gdyż kontrakty Willy’ego Caballero oraz Frasera Forstera obowiązują tylko do końca czerwca 2022 roku, natomiast Alex McCarthy doznał poważnej kontuzji w połowie grudnia i termin powrót Anglika jest nieznany.

Komentarze

komentarzy