Bartłomiej Drągowski w końcu zmieni klub!

Dość długo Bartłomiej Drągowski musiał czekać na rozwiązanie swojej przyszłości. Według ostatnich doniesień mediów, reprezentant Polski w końcu zmieni klub. 24-latek ma zostać graczem Spezii.

Drągowski miewał wzloty i upadki w Fiorentinie. Początki w zespole z Florencji były całkowicie nieudane. W związku z tym, 24-latek trafił na półroczne wypożyczenie do Empoli, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Zauważyła to Fiorentina, która zdecydowała się postawić na Polaka. Drągowski rozegrał dwa sezony jako główny golkiper zespołu.

Bartłomiej Drągowski zostanie graczem Spezii

W ostatniej kampanii Bartłomiej Drągowski stracił miejsce w wyjściowym składzie Fiorentiny. W związku z tym, iż kontrakt polskiego bramkarza obowiązuje tylko do końca czerwca 2023 roku, transfer Drągowskiego wydawał się nieunikniony. Spore zainteresowanie zawodnikiem wykazywał Espanyol, ale hiszpańska ekipa nie mogła spełnić oczekiwań Fiorentiny.

Jak informuje Kuba Seweryn z serwisu Sport.pl, transfer Drągowskiego w końcu został dopięty. Polak trafił do Spezii za około 3 miliony euro. Ponadto Fiorentina zagwarantowała sobie 50% z kolejnego transferu Drągowskiego. Sam piłkarz ma podpisać trzyletni kontrakt.

Komentarze

komentarzy