Bartosz Bereszyński na radarze kolejnego topowego klubu z Serie A!

W połowie października włoskie media informowały o zainteresowaniu Bartoszem Bereszyńskim ze strony Romy. Według ostatnich doniesień, reprezentant Polski jest na radarze jeszcze jednego czołowego klubu. Tym zespołem jest Inter, który poszukuje odpowiedniego wzmocnienia na prawą stronę, ze względu na słabą postawę Dumfriesa.

Denzel Dumfries został jednym z bohaterów Euro 2020. 25-latek w trakcie letniego okna doczekał się transferu, przechodząc do Interu. Mediolański klub zapłacił za prawego obrońcę 12,5 miliona euro. Holenderski gracz rozegrał do tej pory 11 spotkań we wszystkich rozgrywkach, notując dwie asysty.

Bereszyński opcją dla Interu?

Jak twierdzi La Gazzetta dello Sport, mistrz Włoch nie jest do końca zadowolony z postawy Dumfriesa i już teraz szuka nowej opcji na tę pozycję. Priorytetem miałby być Nahitan Nandez z Cagliari, którego umowa ważna jest do 30 czerwca 2024 roku.

Według wspominanego źródła, Inter bacznie obserwuje także Bartosza Bereszyńskiego. Reprezentant Polski jest niżej oceniany niż Nandez, przede wszystkim ze względu na swój wiek. 29-latek byłby rozwiązaniem „na teraz”, a cała transakcja mogłaby dojść do skutku w zimowym oknie transferowym.