Bartosz Bereszyński o krok od zmiany klubu!

Bartosz Bereszyński ma za sobą bardzo udane mistrzostwa świata w Katarze. Wbrew wielu obawom, 30-latek był niezwykle kluczowym ogniwem reprezentacji Polski. Nic dziwnego, że zainteresowanie defensorem wykazują lepsze kluby niż Sampdoria. Jak informują włoskie media, Bereszyński jest już o krok od przeprowadzki do Napoli.

Bereszyński trafił do Sampdorii w styczniu 2017 roku i od tego momentu jest kluczową postacią zespołu z Genui. W obecnym sezonie 30-latek rozegrał czternaście występów w Serie A. Prawy obrońca reprezentacji Polski zaprezentował się z bardzo dobrej strony podczas mistrzostw świata w Katarze.

Bartosz Bereszyński o krok od Napoli

Wyróżniające występy przyniosły efekty. Jak informuje bowiem Gianluca Di Marzio, przedstawiciele Napoli prowadzą już zaawansowane negocjacje z Sampdorią w sprawie transferu Bereszyńskiego. Trzeba jednak podkreślić, iż polski obrońca trafi do klubu z Neapolu jako zmiennik Giovanniego Di Lorenzo. Włoch rozgrywa bardzo dobry sezon i z pewnością utrzyma miejsce w wyjściowym składzie lidera Serie A.

Komentarze

komentarzy