Bartosz Frankowski sędzią głównym wtorkowego meczu Ligi Mistrzów!

Już we wtorek wystartuje faza grupowa Ligi Mistrzów. Jedno z ośmiu spotkań poprowadzi polski arbiter. To Bartosz Frankowski, który został wyznaczony na sędziego głównego meczu Chelsea – Zenit. Pomagać mu będą Marcin Boniek, Jakub Winkler oraz Krzysztof Jakubik.

Chelsea to triumfator Ligi Mistrzów z ubiegłego sezonu. „The Blues” pokonali w ostatecznym starciu Manchester City 1:0, a decydującego gola strzelił Kai Havertz. Zenit zagwarantował sobie udział w fazie grupowej LM dzięki wygranej w lidze podczas sezonu 2020/2021. Pozostałe drużyny w grupie H to Juventus oraz Malmo.

Bartosz Frankowski sędzią głównym starcia Chelsea – Zenit

Spotkanie Chelsea – Zenit poprowadzi Bartosz Frankowski. Polski arbiter był na ustach wielu kibiców po sobotnim starciu Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Nie tylko sympatycy, ale również piłkarze mistrza PKO BP Ekstraklasy wyrażali swoje niezadowolenie pracą sędziego.

Frankowskiemu pomagać będą Marcin Boniek oraz Jakub Winkler. Arbitrem technicznym tego starcia został Krzysztof Jakubik. Z kolei za VAR odpowiadać będą Marco Fritz z Niemiec oraz Marco Di Bello z Włoch.

Komentarze

komentarzy