Bayer wytypował następcę Kaia Havertza?

Przeprowadzka Kaia Havertza do Londynu wydaje się już kwestią czasu. Jak twierdzi „BILD”, gracz Bayeru ma poprosić w czwartek zarząd klubu o zgodę na transfer do Chelsea. W związku z tym, ekipa z Leverkusen musi znaleźć następcę. Niemiecki zespół przygląda się zawodnikowi Realu Madryt.

Tym graczem jest 18-letni Reinier. Brazylijczyk został bohaterem styczniowego transferu „Królewskich”. Świeżo upieczony mistrz Hiszpanii zapłacił wtedy za ofensywnego pomocnika 30 milionów euro. Biorąc pod uwagę kwotę transakcji, zarząd Realu razem ze sztabem szkoleniowym pokładają w piłkarzu ogromne nadzieje.

Wypożyczenie?

Biorąc pod uwagę konkurencję w szeregach „Królewskich”, Reinier ma niewielkie szanse, by otrzymać odpowiednią liczbę minut w Madrycie podczas sezonu 2020/2021. Dlatego też, zespół Zidane’a z pewnością rozważy wypożyczenie zawodnika.

Jak twierdzi serwis „GOAL”, taką opcją może być zainteresowany Bayer Leverkusen. Mając z tyłu głowy prawdopodobny transfer Havertza, trudno nie oprzeć się wrażeniu, iż Reinier byłby określany zastępcą Niemca przynajmniej na kampanię 2020/2021.

Inna opcja

Brazylijczyk wzbudza oczywiście spore zainteresowanie wśród innych ekip. Jak podkreśla wspominane źródło, chęć wypożyczenia zawodnika wykazuje także Real Valladolid.