Bayern nie rezygnuje z Hudsona-Odoia. Kolejna wielka oferta za Anglika!

Callum Hudson-Odoi
Callum Hudson-Odoi

W styczniowym okienku transferowym Bayern Monachium do ostatnich chwil walczył o zakontraktowaniu Calluma Hudsona-Odoia. Ostatecznie Chelsea skutecznie odpierała wszystkie zakusy ze strony mistrza Niemiec, który jednak powrócił z nową ofertą w tym miesiącu.

Zgodnie z informacjami „Daily Mail”, do Londynu wpłynęła propozycja w wysokości 45 milionów funtów. Ta kwota stanowi wzrost o 10 milionów funtów w stosunku do tego, co zaoferowali Bawarczycy ostatnim razem.

Dyrektor sportowy niemieckiego klubu, Hasan Salihamidzic, potwierdził swoje zainteresowanie 18-latkiem w zeszłym tygodniu. Ich plany może pokrzyżować Frank Lampard, który jasno deklaruje, że Hudson-Odoi ma być jego centralną postacią w drużynie. Póki co Anglik trenuje w Cobham, gdzie przechodzi żmudną rehabilitację po kontuzji.

Cała sytuacja jest trudna dla „The Blues”. Powodem jest zaledwie roczna umowa skrzydłowego, który do tej pory nie podpisał nowego kontraktu. Bayern jest zdeterminowany, aby dokonać tego transferu, ponieważ drużyna cierpi na deficyt bocznych pomocników po odejściu Robbena oraz Ribery’ego.

Lampard ujawnił w zeszłym tygodniu, że usiądzie z Callumem i spróbuje go przekonać do pozostania w klubie. Z pewnością Londyńczycy mogą odrzucać wszystkie oferty tego lata, ale muszą wziąć pod uwagę, że piłkarz od stycznia może negocjować swoje odejście na zasadzie wolnego transferu podczas letniego okienka w 2020 roku.

Zarejestruj się z kodem GRAMGRUBO i graj BEZ PODATKU!

Komentarze

komentarzy