Bayern sprowadzi Leroya Sane, jeżeli sprzeda jednego ze swoich piłkarzy?

Leroy Sane
Leroy Sane

Wiele wskazuje na to, że Leroy Sane w przyszłości będzie reprezentować barwy Bayernu. Pozostaje pytanie, kiedy gracz Manchesteru City podpisze kontrakt z „Bawarczykami”. Według niemieckich mediów, transfer 24-latka w letnim oknie uzależniony jest od sprzedaży jednego z graczy.

Leroy Sane zamierza zakończyć swoją przygodę z „The Citizens”. Piłkarz oznajmił to zarządowi, a Pep Guardiola przedstawił jasno całą sprawę w rozmowie z mediami. Manchester City nie zamierza jednak sprzedawać zawodnika za nieadekwatną kwotę, dlatego oczekuje około 50 milionów euro.

Thiago Alcantara kluczem?

Jak informuje Christian Falk, Bayern zdecyduje się na sprowadzenie Sane w 2020 roku, jeżeli sprzeda jednego ze swoich graczy. Tym piłkarzem jest Thiago Alcantara. Hiszpan miał zadeklarować niedawno, iż chce opuścić klub.

Jak na razie, „Bawarczycy” nie otrzymali żadnej propozycji za swojego pomocnika.

Wzmocnienie w stylu Lewandowskiego?

Mistrz Niemiec nie zamierza na nikogo naciskać. Bayern jest w stanie poczekać rok, by podpisać Leroya Sane jako wolnego zawodnika. Na takich zasadach w przeszłości do klubu dołączali m.in. Robert Lewandowski czy Leon Goretzka.

Komentarze

komentarzy