Bayern zdeklasował Barcelonę. Robert Lewandowski dorzucił swoją cegiełkę! [WIDEO]

Tego nikt się nie spodziewał. Co prawda Bayern był faworytem w starciu z Barceloną, jednakże przepaść, jaka dzieliła w piątkowy wieczór obie drużyny była niewyobrażalna. Swoją cegiełkę dorzucił Robert Lewandowski, który zaliczył jeden gol oraz jedną asystę.

Potyczka bardzo dobrze rozpoczęła się dla Bayernu. Już w 4. minucie do siatki trafił Mueller, a asystę przy tym trafieniu zanotował Robert Lewandowski. Szybko jednak na tablicy wyników widniał rezultat 1:1. Chwilę później samobójcze trafienie zaliczył Alaba.

Od tego momentu na boisku rządził praktycznie tylko Bayern. Do przerwy „Bawarczycy” prowadzili bowiem 4:1. Chwilę po wznowieniu rywalizacji, sympatykom Barcelony nadzieje przywrócił Suarez. Momentalnie gracze ekipy z Monachium wybili rywalom z głowy awans.

Gol Roberta Lewandowskiego

Z jedną bramką mecz zakończył Robert Lewandowski. Polak wykorzystał świetne podanie Philippe Coutinho, podwyższając prowadzenie Bayernu na 6:2.

Potyczka obu ekip zakończyła się rezultatem 8:2 dla „Bawarczyków”.