Będzie sporo zmian? Przewidywany skład Polaków na mecz z San Marino!

Czas na drugi wrześniowy mecz eliminacyjny mistrzostw świata 2022. Biało-Czerwoni zmierzą się w Serravalle z San Marino. Choć żadnego rywala nie można lekceważyć, to mając na uwadze środowy mecz z Anglią, Paulo Sousa powinien wprowadzić kilka zmian w jedenastce. Kogo zobaczymy na murawie? 

Problemy kadrowe cały czas nękają naszą reprezentację. Już w pierwszej połowie starcia z Albanią murawę opuścił Bartosz Bereszyński, który na pewno nie zagra z San Marino, natomiast występ defensora Sampdorii przeciwko Anglii stoi pod dużym znakiem zapytania. Przypomnijmy, iż z różnych powodów na zgrupowanie nie przyjechali: Kownacki, Piątek, Klich, Kozłowski oraz Szymański.

Przewidywany skład na mecz z San Marino

San Marino to aktualnie ostatnia ekipa grupy I, która do tej pory nie tylko nie zdobyła nawet jednego punktu, ale również nie trafiła do siatki rywali. Jest to zatem idealna okazja, by wprowadzić kilka zmian w składzie. Czy na taki krok zdecyduje się Paulo Sousa? Przewidywaną jedenastkę przedstawił „Przegląd Sportowy”:

Bramka: Szczęsny, 

Obrona: Kędziora, Glik, Dawidowicz, Puchacz.

Pomoc: Frankowski, Moder, Krychowiak, Linetty,

Atak: Buksa, Lewandowski,

Według źródła, najwięcej zmian pojawi się w defensywie. W miejsce kontuzjowanego Bereszyńskiego wejdzie najprawdopodobniej Kędziora. Dodatkowo na murawie powinien pojawić się Puchacz. Po golu strzelonym w starciu z Albanią, od pierwszej minuty powinien pojawić się Linetty. Paulo Sousa mimo wszystko nie robi rewolucji w jedenastce, gdyż od pierwszego gwizdka sędziego powinniśmy zobaczyć Szczęsnego, Modera, Krychowiaka i Lewandowskiego.

Komentarze

komentarzy