Belgia – Walia. Typy, kursy (24.03.2021)

W pierwszym starciu eliminacyjnym do mistrzostw świata 2022, reprezentacja Belgii zmierzy się na własnym obiekcie z Walią. Niewykluczone, że to starcie będzie miało bardzo istotne znaczenie w kontekście pierwszego miejsca w grupie E. 

Belgia – Walia zapowiedź (środa, 20:45)

Cel Belgii na eliminacje do MŚ jest raczej oczywisty. Kadra Roberto Martineza z pewnością będzie chciała zająć pierwsze miejsce w grupie, by nie martwić się o udział w wielkiej imprezie. Spoglądając na pozostałe reprezentacje w grupie E, Belgia jest niekwestionowanym faworytem do wygrania rywalizacji.

Pierwszym rywalem „Czerwonych Diabłów” będzie Walia, która na pewno zamierza pokrzyżować plany rywalom. Wydaje się, że reprezentacja prowadzona przez Roberta Page’a powalczy o udział w mistrzostwach świata poprzez zajęcie drugiego miejsca w grupie, które może dać szansę na grę w MŚ.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Belgia rywalizowała z Walią w 2016 roku na Euro. Dość niespodziewanie ćwierćfinał tej wielkiej imprezy wygrała reprezentacja z Wielkiej Brytanii, która pokonała rywali 3:1.

Belgia – Walia kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Belgia. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.32. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 5.2. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 9.25.

Belgia – Walia typy

Reprezentacja Belgii z pewnością będzie chciała dobrze rozpocząć eliminacje do MŚ. Choć walijskich piłkarzy na pewno nie można lekceważyć, to spodziewamy się zatem pewnej wygranej „Czerwonych Diabłów”.

Belgia – Walia | Typ: Belgia wygra do przerwy i cały mecz 1.95 @ LV BET 

Belgia – Walia | Typ: Belgia wygra różnicą minimum dwóch goli 2.0 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy