Świąteczne życzenia od redakcji Zapołowy

Drodzy Czytelnicy, przede wszystkimi życzymy Wam zdrowych i wesołych świąt. Spokoju i szczęścia. Spędźcie ten wspaniały czas z rodziną i przyjaciółmi.

Nie chcemy niczego sugerować, ale smartfony i laptopy schowajcie głęboko do kieszeni i szafy. Niech przy stole dźwięk powiadomień nie zakłóca rodzinnej biesiady. A jak już koniecznie będziecie chcieli poczytać o piłce, zapraszamy serdecznie do nas. Przygotowaliśmy dla Was kilkanaście wartościowych tekstów, które może umilą Wam jeszcze bardziej ten świąteczny czas. Będą rozmowy z piłkarzami, publicystyka, a także życzenia od piłkarzy, czy dziennikarzy sportowych. I wiele więcej innych ciekawych rzeczy. W każdym razie zapewniamy, że nie będziecie się nudzić, jeśli zajrzycie.

I na koniec, bo byśmy zapomnieli. Życzymy Wam i sobie z całego serca, by reprezentacja Polski nie tylko wygrała baraże, ale odegrała znaczącą rolę na mundialu w Katarze. Niech Robert Lewandowski poprowadzi nas – a co tam – do strefy medalowej i tym samym przybliży się do złotej piłki.

Wszystkiego dobrego życzy,

Redakcja Zzapołowy

Komentarze

komentarzy