🇺🇬 Uganda – Rwanda 🇷🇼 Typy, kursy (10.10.2021)

Rwanda wykluczona z Pucharu Narodów Afryki - Piłka nożna

W czwartej kolejce eliminacji do mistrzostw świata reprezentacja Ugandy podejmie na własnym boisku Rwandę. Szanse obu drużyn na uzyskanie awansu z pierwszego miejsca w grupie są raczej znikome i zdecydowanym faworytem do tego jest Mali. Ugandę i Rwandę czekają teraz dwa bezpośrednie starcia, w których będą miały okazję poprawić swoją nie najlepszą sytuację w grupie. 

Uganda – Rwanda zapowiedź (niedziela, 15:00)

Uganda zainaugurowała tę rundę eliminacji naprawdę nieźle. Rozpoczęli od dwóch bezbramkowych remisów z dwoma najgroźniejszymi grupowymi rywalami. Teraz swoją dyspozycją potwierdzić muszą w dwóch starciach z Rwandą, które teoretycznie powinny być dla nich nieco łatwiejsze. W przypadku dwóch zwycięstw Uganda znacznie poprawi swoją sytuację w grupie i wróci do walki o awans. Kluczowe w jego wywalczeniu będą wówczas wyniki w dwóch ostatnich pojedynkach z Mali i Kenią.

Zarejestruj się w Noblebet

Rwanda wypadła w pierwszych starciach nieco gorzej od swojego niedzielnego rywala. Na swoim koncie zgromadzili bowiem do tej pory zaledwie jeden punkt, który udało się wywalczyć w starciu z Kenią, Zbyt silne okazało się Mali, które przed własną publicznością ograło gości niedzielnego pojedynku 1:0. Wydaje się jednak, że w starciu z Ugandą, Rwandyjczycy również nie będą faworytami, ale zawsze mogą pokusić się o sprawienie niespodzianki.

Uganda – Rwanda kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował następujące kursy na to spotkanie:

  • wygrana Ugandy, kurs: 1.57
  • remis, kurs: 3.5
  • wygrana Rwandy, kurs: 6.75

Uganda – Rwanda fakty meczowe

  • Uganda nie wygrała żadnego z ostatnich dziewięciu spotkań
  • Siedem z ostatnich czternastu meczów Rwandy skończyło się bezbramkowym remisem
  • Dwa ostatnie mecze Ugandy przed własną publicznością zakończyły się bezbramkowym remisem

Uganda – Rwanda nasze typy

Uganda – Rwanda | Typ: 0:0 6.0 @ Noblebet

Uganda – Rwanda | Typ: remis 3.5 @ Noblebet

Komentarze

komentarzy