Beniaminek wyłoży 40 milionów euro na obrońce? Premier League nadal szokuje

Wydawanie pewnych sum transferowych przez największe kluby Premier League na nikim nie robi już wrażenia. Mimo to istnieją pewne bariery, dzięki którym nadal zastanawiamy się: jak to jest w ogóle możliwe? Tym razem sytuacja dotyczy beniaminka z Wolverhampton, który za obrońcę oferuje 40 milionów euro. Kosmos!

Wczorajsze doniesienia stacji „Sky Sports” wskazują, że Joao Cancelo może latem trafić do „Wilków”. Sprawy w swoje ręce wziął nie kto inny jak Jorge Mendes, który od jakiegoś czasu macza palce w większości transferów klubu z Molineux Stadium. 24-letni obrońca należy do stajni Mendesa, Gestifute, zatem byłby to dość zrozumiały (choć niezbyt rozsądny) ruch.

Portugalczyk w poprzednim sezonie bronił barw Interu. Ekipa z Mediolanu do końca maja miała możliwość skorzystania z klauzuli wykupu, jednak ostatecznie brak funduszy uniemożliwił sfinalizowanie tej transakcji. Wobec tego Cancelo wrócił do Valencii, w której raczej nie powinien długo zabawić. Tym bardziej, że ekipa z La Liga Santander musi latem ponownie zarobić na sprzedaży swoich zawodników, aby dopiąć swój budżet.

Wracając do Mendesa, super-agent coraz to mocniej kręci się wokół wspomnianego beniaminka. Łącznie w „Wolves” znajduje się jego sześciu piłkarzy oraz trener – Nuno Espirito Santos. Cancelo byłby siódmym zawodnikiem, a wiele mówi się także o transferach Rui Patricio i Andre Silvy.

Załóż konto w ETOTO i odbierz zakład bez ryzyka do kwoty 100 zł

Komentarze

komentarzy