Benzema przedłużył swój pobyt w Realu Madryt!

Po utracie Cristiano Ronaldo to Karim Benzema odpowiada w znacznym stopniu za zdobywane przez Real Madryt bramek. Nic dziwnego, że „Królewscy” chcą, by piłkarz występował w klubie jeszcze przez jakiś czas. Jak poinformował agent napastnika, Benzema związał się z zespołem do 2022 roku!

Z dorobkiem trzynastu goli w LaLiga Karim Benzema plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji strzelców. Lepszy wynik w lidze ma tylko Leo Messi, który zgromadził na swoim koncie 18 bramek. Choć ostatnio 32-letni napastnik Realu nie może znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza (Karim nie zdobył gola w pięciu ostatnich występach), to nadal żaden gracz „Królewskich” nie jest nawet blisko, by dorównać Benzemie.

Drugi z piłkarzy madryckiej ekipy Sergio Ramos ma pięć bramek. Udowadnia to tylko, jak ważnym na ten moment zawodnikiem jest dla Realu Madryt Karim. Nie zaskakuje zatem ostatnia informacja agenta 32-latka.

Jak poinformował przedstawiciel piłkarza w rozmowie z mediami, umowa Benzemy została przedłużona do 2022 roku – Mogę powiedzieć oficjalnie, na razie przedłużył umowę do 2022 roku. On jest całkowicie oddany Realowi Madryt. Chociaż muszę przyznać, że od zawsze ma Lyon w swoim sercu.

Patrząc na wiek Francuza, można przypuszczać, że wieloletnia przygoda zawodnika z „Królewskimi” wkrótce dobiega końca. Czy rzeczywiście Karim po zakończeniu gry w madryckim zespole powróci do ojczyzny, by reprezentować barwy Lyonu? Czas pokaże.

Komentarze

komentarzy