Benzema wypowiedział się o wspólnej grze z Mbappe w Realu Madryt

Letnie okno transferowe 2022 zapowiada się niezwykle ciekawie. Niewykluczone, że będziemy świadkami kilku wielkich transferów. Bohaterem jednego z nich powinien zostać Kylian Mbappe. Francuz ma ważny kontrakt z PSG tylko do końca obecnego sezonu i nie zamierza przedłużać umowy z paryskim zespołem. Priorytetem 22-latka jest gra w Realu Madryt. O wspólnych występach w barwach „Królewskich” wypowiedział się Karim Benzema.

Nie jest tajemnicą, że Real Madryt starał się o transfer Kyliana Mbappe, a francuski zawodnik chciał opuścić PSG. Na początku października 22-latek udzielił obszernego wywiadu L’Equipe, w którym potwierdził spekulacje na temat niedoszłego transferu. Mbappe dał do zrozumienia, iż nie chce podpisywać nowej umowy i czeka go wolny transfer.

Benzema o wspólnej grze z Mbappe

Cały czas priorytetem Kyliana Mbappe jest Real Madryt. Francuz przyznał, że w trakcie letniego okna myślał tylko o przeprowadzce do stolicy Hiszpanii. Pytanie dotyczące wspólnej gry w ekipie „Królewskich” otrzymał Karim Benzema podczas rozmowy z RTVE Deportes – Mówiłem to już wcześniej i jeśli chcesz, to powiem jeszcze raz. Oczywiście, chcę pewnego dnia grać wspólnie z Mbappe w Realu Madryt.