Benzema zachęcał Mendy’ego do ignorowania Viniciusa: Gra przeciwko nam [WIDEO]

Postawa Realu Madryt w Lidze Mistrzów pozostawia wiele do życzenia. „Królewscy” rzutem na taśmę wywalczyli sobie punkt w starciu z Borussią Moenchengladbach. Nastroje w drużynie na pewno nie są najlepsze. Nie poprawi tego zachowanie Karima Benzemy w przerwie meczu. Media ujawniły bowiem, jak francuski napastnik zachęcał swojego rodaka – Ferlanda Mendy’ego do ignorowania Viniciusa.

Po zwycięstwie Realu Madryt w El Clasico, wydawało się, że podopieczni Zinedine’a Zidane’a wyjdą na prostą. We wtorek „Królewscy” rozegrali bardzo ważny mecz w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzów. W związku z tym, że Real przegrał u siebie z Szachtarem, madrycki klub nie może już pozwolić sobie na zbyt wiele wpadek.

W rywalizacji z Borussią Moenchengladbach, Real Madryt ponownie nie zdołał wygrać potyczki. Co więcej, hiszpański zespół rzutem na taśmę wywalczył jeden punkt. Do 87. minuty starcia na tablicy wyników widniał rezultat 2:0 dla Borussii. Ostatecznie „Królewscy” zdołali strzelić dwie bramki, wywożąc z Moenchengladbach oczko.

Benzema zachęcał do ignorowania Viniciusa

Po meczu atmosfera w szatni Realu z pewnością nie należy do idealnych. Swojej drużynie nie pomaga ewidentnie Karim Benzema. Media ujawniły bowiem rozmowę napastnika „Królewskich” ze swoim rodakiem, Ferlandem Mendym. Karim zachęcił defensora, by nie dogrywał piłek do Viniciusa, gdyż ten „gra przeciwko nim”.

Nie wiadomo, jak zareaguje Zinedine Zidane na postawę Benzemy. Sam Vinicius zapewne będzie chciał pogadać z kolegą z drużyny.

Każdemu kto planuje wejść do kasyna lub postawić zakład u bukmachera, radzimy mieć tę książkę pod ręką.