#BiletDlaMuhara podbija internet. Bukmacherzy chcą się założyć

Lech w tym sezonie regularnie stawia na obcokrajowców. Średnio w rundzie wiosennej Polacy zajmują dwa lub trzy miejsca w składzie. Wśród graczy zza granicy regularnie szansę otrzymuje Karlo Muhar. Po kilku słabszych występach Chorwata, kibice z Poznania postanowili zareagować i zaproponowali klubowi niecodzienną akcję.

Ze względu na obecną sytuacje spowodowaną pandemią koronawirusa, polskie zespoły nie mają co liczyć na dochody ze sprzedanych biletów. Między innymi z tego powodu kluby wprowadzają tzw. wirtualne wejściówki, które mają pomóc w zachowaniu płynności finansowej.

Wczoraj Lech opublikował na Twitterze posta z informacją o zakupie takiego biletu.

Na odzew ekipa z Poznania nie musiała długo czekać Sympatycy „Kolejorza” chętnie dołączyli się do akcji, ale postawili jeden warunek – w składzie ma zabraknąć będącego w słabej formie Muhara. #BiletDlaMuhara obiegł już media społecznościowe we wszystkie strony, a do akcji dołączają się kolejne osoby.

Czy Dariusz Żuraw wysłucha kibiców? Do gry aż pali się wychowanek Jakub Moder, który w tym sezonie wchodzi na boisko głównie z ławki. Podczas ostatniego meczu w Lubinie zmienił Muhara już w 45. minucie. O ile szkoleniowiec Lecha na konferencji zapierał się, że nie ma to żadnego związku ze zmienioną hierarchią w drużynie, o tyle dziś możemy spodziewać się pewnych korekt w składzie i najprawdopodobniej obejmą one Chorwata.

Z takiego założenia wychodzą także bukmacherzy, którzy wystawiali kursy na takie zdarzenie. Występ Muhara od pierwszej minuty został przez nich wyceniony na 2.35. Możliwa jest także zmiana w trakcie spotkania, co zostało wycenione na 1.50. 

Zagraj typy totalnie bez ryzyka. Przegrana = zwrot na konto główne

  1. Zarejestruj się z linku z kodem promocyjnym GRAMGRUBO > REJESTRACJA
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Zagraj swój pierwszy kupon i w przypadku przegranej otrzymaj zwrot do 100 zł!

 

Komentarze

komentarzy