Bitwa o Hojbjerga. W grze dwa kluby!

Pierre-Emile Hojbjerg najprawdopodobniej zmieni klub w trakcie letniego okna transferowego. O 24-letniego pomocnika zabiegają dwa zespoły – Everton oraz Tottenham. Choć „The Toffees” ustalili już warunki transakcji, to Duńczyk myśli o grze w londyńskiej ekipie.

Dzięki dobrym występom w szeregach „Świętych”, Pierre-Emile Hojbjerg wzbudził zainteresowanie kilku zespołów z Premier League. W związku z kontraktem pomocnika, który obowiązuje tylko do końca przyszłego sezon, Southampton musi pomyśleć o sprzedaży swojego kluczowego piłkarza.

Everton ustalił warunki

Chętnych nie brakuje. Do tej pory największą determinacją wykazali się przedstawiciele Evertonu, którzy według informacji „The Telegraph” złożyli ekipie z St Mary’s Stadium ofertę opiewającą na 25 milionów funtów.

Sam Pierre-Emile Hojbjerg rzekomo odwiedził już siedzibę klubu w celu zapoznania się z nowym zespołem.

Tottenham wkracza do gry

Jak donosi w środę wspominane źródło, Hojbjerg ostatecznie nie trafi na Goodison Park. Piłkarz chciałby przenieść się do Tottenhamu, który przeprowadził wstępne rozmowy z zarządem „Świętych”. Londyński klub zabiegł od dłuższego czasu o 24-letniego zawodnika, jednakże przedstawiciele „Kogutów” nie byli tak konkretni, jak Everton. Mimo to, transfer do drużyny Mourinho na ten moment wydaje się bardziej prawdopodobny