Borussia chciała przeprowadzić wymianę z Manchesterem United. Ekipa z Old Trafford stanowczo odrzuciła pomysł!

Nie jest tajemnicą, iż Manchester United chce sprowadzić na Old Trafford Jadona Sancho. Przedstawiciele „Czerwonych Diabłów” dołożą wszelkich starań, by gwiazda BVB zakładała ich koszulkę w trakcie sezon 2020/2021. Jak się okazuje, transfer nie zostanie przeprowadzony za wszelką cenę. Już na początku rozmów, Manchester United odrzucił opcję, którą zaproponowała Borussia Dortmund.

Sancho odgrywa niezwykle kluczową rolę w BVB. 20-latek zdobył 14 bramek oraz zaliczył 16 asyst w 23 ligowych meczach. Ofensywny gracz Borussii dobrze radzi sobie także w Lidze Mistrzów, gdzie strzelił 2 gole i zanotował 2 ostatnie podania do partnerów z drużyny.

O Jadona zabiegają czołowe zespoły w Europie. Wydaje się jednak, że Sancho ostatecznie wyląduje w czerwonej części Manchesteru. Wielokrotny mistrz Anglii zamierza spełnić wszystkie wymagania BVB oraz zaoferuje samemu zawodnikowi wielki kontrakt.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Według informacji ESPN, rozmowy w sprawie transakcji trwają dość długo. Już latem ubiegłego roku obie strony dyskutowały na temat transferu Sancho. Przedstawiciele Borussii zasugerowali, by w przeprowadzkę Jadona został włączony Mason Greenwood.

Ten pomysł stanowczo odrzucił Manchester United, który dał niemieckiej ekipie jasno do zrozumienia, iż 18-latek zostanie na Old Trafford. Greenwood zagrał już w 22 spotkaniach Premier League, zdobywając 5 bramek.

Komentarze

komentarzy