Boubakary Soumare o krok od Premier League?!

O krok od mistrzostwa są piłkarze Lille. Nic dziwnego, że zawodnicy tej ekipy wzbudzają zainteresowanie wielu europejskich ekip. Według ostatnich doniesień mediów, Boubakary Soumare jest już o krok od przenosin do Leicester. 

22-letni pomocnik Lille był łączony z wieloma klubami już podczas letniego okna transferowego 2020. Ostatecznie Soumare został w klubie. Była to dobra decyzja, gdyż zespół Lille jest już o krok od zdobycia mistrzostwa Francji.

Soumare trafi do Leicester?

Przy wielkich sukcesach „kopciuszka” często zdarza się, że zawodnicy tego zespołu żegnają się z klubem po sezonie. Niewykluczone, że w przypadku Lille będzie podobnie. Według ostatnich doniesień mediów, już jeden kluczowy piłkarz odejdzie z zespołu.

Jak twierdzi Fabrizio Romano, tym graczem jest Boubakary Soumare. Włoski dziennikarz informuje, iż ekipa Leicester jest bliska finalizacji wzmocnienia. Lille ma zarobić na tym transferze 23 miliony euro.

Jest to bez wątpienia bardzo dobry ruch ze strony Leicester. Od dłuższego czasu Soumare udowadnia, że ma spory potencjał i może spróbować swoich sił w Premier League.

Komentarze

komentarzy