Bramka Arkadiusza Milika w starciu z Benfiką! [WIDEO]

Arkadiusz Milik jest w bardzo dobrej formie. Reprezentant Polski trafił do siatki w decydującym momencie starcia z Salernitaną, ale gol 28-latka został niesłusznie nieuznany. W środowy wieczór „Stara Dama” rywalizowała na własnym obiekcie z Benfiką. Mecz zakończył się porażką turyńskiej ekipy. Ponownie do siatki trafił Milik.

Polak zdobył bramkę już w 4. minucie potyczki, popisując się bardzo precyzyjnym i mocnym uderzeniem głową.

Benfica zdołała wyrównać jeszcze przed przerwą za sprawą rzutu karnego.

Juventus z kolejną porażką

W drugiej połowie meczu, zespół z Lizbony wyszedł na prowadzenie. Gola w 55. minucie strzelił Neres. Ostatecznie „Stara Dama” przegrała potyczkę 1:2, zaliczając drugą porażkę w tej edycji Ligi Mistrzów. Słabsze wyniki Juventusu sprawiają, że przyszłość Allegriego stoi pod znakiem zapytania.