Bramka Jakuba Modera w Pucharze Anglii! [WIDEO]

Trwający weekend przeznaczony jest na FA Cup. Piłkarze Brighton wylosowali w 1/32 finału West Brom. Awans do kolejnej rundy zagwarantowali sobie gracze Grahama Pottera, którzy potrzebowali dogrywki, by pokonać zespół z Championship. Bramkę w tym spotkaniu zdobył Jakub Moder.

Dość niespodziewanie to WBA wyszło na prowadzenie w 47. minucie rywalizacji. Do siatki trafił Robinson, który wykorzystał podanie Granta. W drugiej połowie na murawie zameldował się Jakub Moder. Polak nie potrzebował zbyt dużo czasu, by wpisać się na listę strzelców.

Gol Jakuba Modera

Pomocnik Brighton trafił do siatki pięć minut po wejściu na boisko, doprowadzając tym samym do wyrównania.

W regulaminowym czasie gry mieliśmy 1:1, dlatego obie ekipy rozegrały dogrywkę. W niej lepsi okazali się zawodnicy Brighton. Decydującego gola po asyście Modera strzelił Maupay.