Branislav Ivanovic pożegnał się z Zenitem. Serb wróci do Premier League?

Po ponad trzech latach gry, Branislav Ivanovic pożegnał się z Zenitem. Umowa Serba przestanie obowiązywać wraz z pierwszym dniem sierpnia. Sam defensor nie zamierza przedłużać pobytu w rosyjskiej ekipie. Według doniesień mediów, 36-latek z wielką przyjemnością powróciłby do Premier League.

Przeprowadzka do Petersburga okazała się bardzo dobrym krokiem. Ivanovic był ważnym zawodnikiem zespołu, pełniąc nawet rolę kapitana. Razem z Zenitem Branislav dwukrotnie świętował mistrzostwo Rosji i raz cieszył się z pucharu krajowego.

Ivanovic w Evertonie?

Jak informuje „Novosti”, Carlo Ancelotti rozważyłby sprowadzenie defensora na Goodison Park. Defensor jest teraz wolnym zawodnikiem, dlatego „The Toffees” nie ponieśliby żadnych kosztów z tytułu przeprowadzki Ivanovicia.

Sam Serb pracował w przeszłości z Ancelottim w Chelsea, dlatego ten aspekt miałby odgrywać kluczową rolę w kontekście sprowadzenia doświadczonego gracza.

Serb chce wrócić do Premier League

Informację o zainteresowaniu ze strony Evertonu dementuje „Daily Mail”. Według wspomnianego źródła, Serb chciałby jednak wrócić do Anglii. Być może jeden z beniaminków Premier League rozważyłby zakontraktowanie obrońcy.

 

Komentarze

komentarzy