Bukmacher zakpił z formy Arsenalu. Zamierza wspomóc akcję Bellerina!

Bycie sympatykiem Arsenalu obecnie z pewnością nie jest łatwe. „Kanonierzy” notują rozczarowujące wyniki, mają problemy kadrowe, a najważniejsi zawodnicy mogą opuścić zespół w letnim oknie transferowym. Nawet szlachetne akcje piłkarzy są powodem żartu. Z inicjatywy Bellerina zakpiła firma bukmacherska.

Na bardzo ciekawy pomysł wpadł defensor londyńskiej ekipy. Hector Bellerin przed wznowieniem rozgrywek oznajmił, że po każdym zwycięstwie Arsenalu zafunduje posadzenie 3000 drzew. Wszystko po to, by ratować naszą planetę.

Brak wygranej

Jak na razie, Hector Bellerin nie miał okazji wywiązać się ze swojej obietnicy. Arsenal w pierwszym meczu po przerwie przegrał wyjazdowe starcie 0-3. Spory wpływ na wynik spotkania miała fatalna postawa Davida Luiza. Defensor zawinił przy pierwszej bramce „The Citizens”, natomiast później sprokurował rzut karny i otrzymał czerwoną kartkę.

„Kanonierzy” byli na dobrej drodze, by wygrać starcie z Brighton. Po golu Nicolasa Pepe londyński klub prowadził w rywalizacji 1-0. Ostatecznie, rywale podopiecznych Mikela Artety zdołali odwrócić losy potyczki i wygrali 2-1.

Inicjatywa Paddy Power

W związku z akcją Bellerina, ze specjalną inicjatywą wyszedł bukmacher Paddy Power.

Firma oznajmiła w środę, że za każdą porażkę Arsenalu w tym sezonie zafunduje posadzenie 6000 drzew. Nie obyło się bez szpilki skierowanej w drużynę. Mowa dokładnie o haśle, który widnieje na banerze – „Nie uchronisz planety, jeżeli nie potrafisz bronić”.

Komentarze

komentarzy