Były gracz ligi białoruskiej trafi do Legii Warszawa?!

Legia Warszawa cały czas poszukuje wzmocnień. Kadra mistrza Polski nie wygląda najlepiej, dlatego zespół ze stolicy kraju zamierza w tym miesiącu sprowadzić jeszcze dwóch, a może i więcej graczy. Według ostatnich doniesień mediów, jednym z nowych zawodników Legii ma zostać Jasur Jakszibojew, były gracz Energetik-BGU i Soligorsku, który zrobił prawdziwą furorę w lidze białoruskiej.

Piłkarz z Uzbekistanu trafił do ligi naszego wschodniego sąsiada na początku marca ubiegłego roku. Najpierw ofensywny gracz występował w Energetiku-BGU, a następnie wzmocnił Soligorsk. W obu przypadkach 23-latek był wypożyczany z Pakhtakoru. W trakcie sezonu 2020, Jakszibojew strzelił łącznie 16 goli oraz zanotował 6 asyst w 27 ligowych występach.

Transfer do Legii?

Pod koniec ubiegłego roku Jasur Jakszibojew wrócił do swojego klubu, gdzie przebywa do dziś. Jak informuje jednak Tomasz Włodarczyk z serwisu meczyki.pl, 23-latek wkrótce może opuścić Uzbekistan, by trafić do Legii. Warszawski klub wykazuje poważne zainteresowanie zawodnikiem i zamierza zintensyfikować starania o tego piłkarza.