Były piłkarz Borussii Dortmund trafi do Wisły Kraków?

Na początku grudnia trenerem Wisły Kraków został Peter Hyballa. 45-letni szkoleniowiec z pewnością otwiera pewne furtki w kontekście ewentualnych transferów niemieckich piłkarzy. Według ostatnich doniesień mediów, „Biała Gwiazda” rozważa zakontraktowanie Kevina Grosskreutza. 

32-latek od początku października pozostaje bez klubu. Ostatnim zespołem Grosskreutza był trzecioligowy KFC Uerdingen, w którym Kevin Grosskreutz podczas sezonu 2019/2020 nie grał regularnie. Z tego tez powodu klub podjął decyzję, by rozwiązać kontrakt z zawodnikiem. Były gracz Borussii Dortmund ma problemy z grą na pewnym poziomie, co potwierdza sytuacja prawego obrońcy z ekipą Uerdingen.

Grosskreutz w Wiśle Kraków?

Jeśli jednak wierzyć niemieckiemu Reviersport, Wisła Kraków, a dokładniej Peter Hyballa nie zrażają się do wątpliwej dyspozycji Grosskreutza i chcą zakontraktować defensora. Pomóc w tym może oczywiście Jakub Błaszczykowski, który występował w jednej drużynie z 32-latkiem podczas pobytu w Borussii Dortmund.

Decyzja w sprawie Grosskreutza ma zapaść w najbliższych tygodniach. 32-latek jest bez klubu, więc zarówno sam zawodnik, jak i „Biała Gwiazda” nie muszą spieszyć się z podpisaniem umowy.

 

Komentarze

komentarzy