Były piłkarz Liverpoolu trafi do PKO BP Ekstraklasy?!

W trakcie zimowego okna możemy być świadkami dość zaskakującego transferu w PKO BP Ekstraklasie. Według ostatnich doniesień mediów, Jon Flanagan, zawodnik RSC Charleroi, który ma w swoim CV występy w Liverpoolu oraz Rangersach, może zostać zawodnikiem jednego z polskich zespołów. Zaawansowane rozmowy z piłkarzem prowadzi Jagiellonia Białystok.

Jon Flanagan to wychowanek ekipy „The Reds”. W trakcie sezonu 2010/2021, 28-latek zadebiutował w barwach ekipy z Anfield. Najlepszy sezon w Liverpoolu Anglik zanotował podczas kampanii 2013/2014, rozgrywając 23 spotkania w lidze, w których udało się prawemu obrońcy strzelił jednego gola oraz zanotować dwie asysty.

Flanagan zostanie zawodnikiem Jagiellonii?

W 2018 roku Jon Flanagan na stałe opuścił Liverpool, przenosząc się do Glasgow. Defensor podpisał kontrakt z Rangersami, w których przebywał do lipca ubiegłego roku. Aktualnie 28-latek jest graczem RSC Charleroi, jednakże w belgijskiej ekipie nie ma szans na grę. W związku z tym, Flanagan może zmienić drużynę.

Belgijskie media informowały, że Flanagan jest na radarze trzech polskich ekip – Górnika, Zagłębia Lubin oraz Jagiellonii. Jak twierdzi Tomasz Włodarczyk, najbliższy zakontraktowania defensora jest klub z Białegostoku. Negocjacje są na zaawansowanym poziomie.

Komentarze

komentarzy