Callum Hudson-Odoi nabroił. Piłkarz Chelsea został aresztowany!

Callum Hudson-Odoi

Nie dają dobrego przykładu piłkarze z Premier League podczas trwania pandemii. Kilku graczy z ligi angielskiej podpadło w ostatnim czasie. Do tego grona dołączył Callum Hudson-Odoi. Młody piłkarz Chelsea został aresztowany w niedzielę nad ranem.

Na profesjonalnych zawodnikach spoczywa spora odpowiedzialność. Gracze z czołowych europejskich ekip muszą bowiem świecić przykładem w trudnych chwilach dla świata. Między innymi z tego powodu powstają różnego typu akcje społeczne, w których piłkarze zachęcają kibiców do pozostawania w domu i przestrzegania wszystkich wytycznych.

Callum Hudson-Odoi aresztowany

Na nagłówkach wielu angielskich mediów pojawił się Callum Hudson-Odoi. Nie jest to oczywiście efekt świetnej gry gracza „The Blues”, skoro rozgrywki Premier League cały czas są zawieszone. Jak informuje m.in. „The Sun”, 19-latek został aresztowany z powodu sytuacji, która zaistniała w jego posiadłości.

O czwartej nad ranem kobieta, którą zaprosił Hudson-Odoi do domu, zadzwoniła na policję i pogotowie. Konkretna przyczyna takiego postępowania gościa piłkarza nie jest znana. Według mediów, kobieta źle się poczuła.

Zawodnik londyńskiej ekipy trafił na komisariat. Całą sprawę trzeba oczywiście wyjaśnić. Dodatkowo, 19-latek złamał zasady ograniczenia kontaktu z osobami, które nie są rodziną. Gracz niedawno poznał kobietę w internecie.

Po zakażeniu

Warto pamiętać, że w połowie marca u piłkarza wykryto koronawirusa. Zawodnik przeszedł jednak chorobę bezobjawowo i już pod koniec miesiąca, w którym test okazał się pozytywny, Anglik był już zdrowy.

 

Komentarze

komentarzy